Bazar hudebnin a hudebních nástrojů

Inzerát Prodám příčnou flétnu MURAMATSU EX MODEL

Do světa posílám flétnu MURAMATSU EX MODEL! Flétna je ve slušném stavu, některé podlepky už mají něco za sebou, ale flétna kryje a ladí bez problémů. Výhledově bych asi doporučil generální opravu, ale určitě není nutná hned a urgentně... Flétná...

62× Cena dohodou, Praha, v rubrice Dechové nástroje

Inzerát Lubová kytara Yamaha aex 1500

Prodám profi lubovou kytaru Yamaha aex 1500 Martin Taylor. Vynikající stav bez jedinného ťukance. Celomasivní nástroj (javor) Vyrobena v Japonsku. Dvojí snímání zvuku humbucker+piezo snímač. Kufr v ceně.

48× 28 900 Kč, Děčín, v rubrice Strunné nástroje

Dobrý den, prodám raritní přes 100 let starou stříbrnou hexagonovou ručně zdobenou B trumpetu značky ARIGRA. Jedná se o raritní kousek ve výstavním stavu a po kompletní generálce. Trumpeta je v perfektním stavu jak po stránce vzhledové tak...

46× Cena dohodou, Praha 10, v rubrice Dechové nástroje

Inzerát Všeobecná hudební nauka

Prodám knihu Všeobecná hudební nauka, která nabízí poznatky z hudební teorie. V knize je uváděna odborná terminologie, užívaná na vyšších typech uměleckých škol. Učebnice je vhodná pro studenty konzervatoře, vyšší ročníky ZUŠ, zejména pro žáky,...

48× 165 Kč, Nový Jičín, v rubrice Ostatní

Inzerát Písničky pro klavír se snadným doprovodem

Noty pro klavír - lidové písničky s jednoduchým doprovodem levé ruky, vhodné pro začínající klavíristy. Poštovné: 50,- Kč obyčejná zásilka, 99,- Kč na dobírku.

39× 109 Kč, Nový Jičín, v rubrice Noty

Inzerát Noty Snadné klavírní skladbičky 2

Prodám nové noty Snadné klavírní skladbičky 2 pro začínající klavíristy. Noty jsou vhodné pro děti a obsahují jednoduché skladbičky v rozsahu jedné nebo dvou stran. Poštovné: 50,- Kč obyčejná zásilka, 99,- Kč na dobírku.

55× 129 Kč, Nový Jičín, v rubrice Noty

Inzerát Noty Snadné klavírní skladbičky 1

Prodám nové noty Snadné klavírní skladbičky 1 pro začínající klavíristy. Noty jsou vhodné pro děti a obsahují jednoduché skladbičky na dva řádky. Poštovné: 50,- Kč obyčejná zásilka, 99,- Kč na dobírku.

54× 129 Kč, Nový Jičín, v rubrice Noty

27. 4. 2017

Inzerát KLAVIR ZN. DALIBOR

Prodam klavir zn.Dalibor.Cena k jednani 10 000kc.Klavir je v peknem stavu nutno naladit.Duvod prodeje stehovani.

57× 10 000 Kč, Karviná, v rubrice Klávesové nástroje

Inzerát zesilovač VOX Night Train

Prodám 2 kanálový zesilovač VOX Night Train 50W + nožní spínač. Krásný zvuk, stáří 2 roky, nepříliš hrané. Dále prodám nožní ladičku Korg za 800Kč a Tube Pusher od Tom'sline za 500 Kč.

44× 8 500 Kč, Královéhradecký kraj, v rubrice Zvuková technika